פתרונות לתעשייה | דלתות אוטומטיות | מערכות סינון אויר | מאווררים לתעשייה - אדירן

הפתרונות שלנו

הצרכים שלך, הפתרונות שלנו.

חברתנו מספקת פתרונות כוללים ואיכותיים למבני תעשייה ומסחר בתחומים הבאים: דלתות אוטומטיות, מפוחים ומערכות אוורור תעשייתי, מערכות סינון אוויר, ומערכות זיווד רכבי שירות. אנו מספקים מבחר פתרונות למבנים הנמצאים בשלבי התכנון וההקמה, כמו גם למבנים קיימים. המומחיות והניסיון שלנו בתחומים: דלתות אוטומטיות, מערכות אוורור מתקדמות, מאווררי תקרה תעשייתים והנדסת הסביבה, מאפשרים לנו להציע מגוון פתרונות איכותיים. לצפייה בפרויקטים נבחרים, לחצו כאן.

דלתות אוטומטיות

אדירן רואה בכל פתח ומעבר של מבנה, נקודה קריטית בתהליך הייצור ובשרשרת האספקה. חברתנו מספקת מגוון פתרונות איכותיים ומקצועיים עבור פתחים חיצוניים ופנימיים של מבנים תוך התחשבות במכלול התנאים והדרישות.

לכל הדלתות

מפוחים ומערכות אוורור תעשייתי

אדירן פועלת בשיתוף עם היצרנים המתקדמים והמובילים בעולם בתחום מערכות האוורור, המאווררים והמפוחים. בזכות קשרים אלו, אנו יודעים להתאים עבור כל פרויקט וחברה את פתרונות האוורור הטובים והמתאימים ביותר.

לכל מערכות האוורור

מערכות סינון אוויר

שילוב מוצלח של מעל ל-30 שנות ניסיון וקשרים מצויינים עם היצרנים המובילים בעולם בתחום מערכות הסינון, מאפשרים לנו להתאים את הפתרון הכולל הטוב ביותר לכל מבנה או תהליך הדורשים סינון אוויר איכותי.

לכל מערכות הסינון

זיווד רכבי שירות

אדירן מייצגת באופן בלעדי את חברת ALUCA מגרמניה, המייצרת מערכות זיווד קלות משקל ואיתנות העשויות מ-100% אלומיניום המיועד במיוחד לרכבי שירות.

ALUCA – ואתה מסודר!

למערכות הזיווד
צור קשר
03-9700500 03-9700510 info@adiran.co.il שחם 32, פתח תקווה יצירת קשר קריאת שירות
חזרה לתחילת העמוד