מסך אוויר איכותי של אדירן - השלמה אידיאלית לדלת אוטומטית

מסכי אוויר

מסך אוויר - השלמה אולטימטיבית לדלת אוטומטית

א.אדירן מובילה בתכנון והטמעת פתרונות אוורור מותאמים אישית, כוללים ואיכותיים עבור מבני תעשייה ומסחר. שיתופי הפעולה שלנו עם היצרנים המתקדמים בעולם מאפשרים לנו להתאים את הפתרון האיכותי ביותר לכל מבנה ותהליך. החברה מספקת למגוון לקוחותיה מעטפת תכנון מקיפה הכוללת: ייעוץ, אספקה, התקנה ושירות ברמה בלתי מתפשרת.

 

מסכי האוויר של אדירן

אדירן משווקת ומתקינה מסכי אוויר מתוצרת חברת 2VV, השייכת לקונצרן System-air. המסכים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית – Straw System, המגבירה את מהירות האוויר המוזרם ומשמשים מגוון רחב של יישומים מסחריים ותעשייתיים: מרלו"גים, מבני תעשייה, כניסות לבתי עסק וחנויות, מבני משרדים, קניונים, תחנות רכבת ועוד. מסכי האוויר מסופקים במגוון גדלים רחב – החל ממפתחים סטנדרטיים ועד למפתחים גבוהים ורחבים במיוחד.

מסך אוויר STRAW SYSTEM

מסכי אוויר ESSENSSE NEO עבור יישומים מסחריים; כניסות לבתי עסק וחנויות, מבני משרדים, קניונים, אולמות ספורט, תחנות רכבת ועוד.
ניתן לקבל את המסכים עם מנועים רגילים או אלקטרוניים (מנועי EC), עם חימום חשמלי או ללא. ניתן לשלב יחידות פיקוד שונות, ידניות או דיגיטליות, המאפשרות שליטה על עוצמת האוויר ודרגות החום.
המסכים מסופקים באורכים הבאים: 1 מ', 1.5 מ', 2 מ' ו – 2.5 מ'. במידת הצורך ניתן להציב מספר מסכי אוויר זה לצד זה.

מסכי INDESSE עבור יישומים תעשייתיים בעלי מפתחים רחבים וגבוהים: המסכים מצוידים במאיצים ציריים עוצמתיים במיוחד המאפשרים מיסוך אוויר גם במפתחים גבוהים במיוחד, מעל לגובה של 3 מטר. ניתן לקבל מסך אוויר עם חימום חשמלי, סוללת מים חמים או ללא. המסכים מיועדים להתקנה אנכית או אופקית ומסופקים באורכים של 1.65 מ', 2.25 מ' ו – 2.75 מ', כאשר במידת הצורך ניתן להציב מספר מסכי אוויר זה לצד זה.

המקצועיות והניסיון שלנו עומדים לרשותך בכל עת – נשמח לשמוע מהם הצרכים שלך ולתכנן את הפתרון היעיל והמקצועי ביותר עבורך. לאחר ביצוע ההתקנה אנו מתחייבים להמשיך ולספק שירות שוטף, אמין ואיכותי.

למידע נוסף וקבלת הצעה להתקנת מסך אוויר

מסך אוויר – הפרדה חכמה בין החוץ לפנים

מהו מסך אוויר?

מסך אוויר יוצר מחיצה בלתי נראית על ידי זרימת אוויר אחידה, הנעה במהירות ובזווית קבועה, לכל אורך וגובה המפתח. סילון אוויר זה מפחית באופן משמעותי מעבר אוויר ומזיקים מחלל אחד למשנהו, מבלי להגביל כניסת אנשים, רכבים, או מלגזות.

בזכות יכולות הבידוד שלו, מסך האוויר תורם ליעילות התרמית של המבנה, ובכך מוביל לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל עבור מיזוג המבנה.  כמו כן הוא תורם גם להיגיינה ולנוחות השוהים במבנה על ידי מניעת פרצי רוח, הבדלי טמפרטורה לא נעימים, וחדירת חרקים, אבק, פיח וריחות רעים אל חלל המבנה.

 

קיימים שני סוגים עיקריים של מסכי אוויר:

  • מסך אוויר מחומם – המסייע גם במניעת בריחת חום מחללים מחוממים. בחודשי הקיץ ניתן לשנות את הגדרות המסך ולנטרל את אלמנט החימום.
  • מסך אוויר ללא מנגנון חימום – מתאים בעיקר עבור חללים שאינם מחוממים בחורף, וגם במקרים בהם מטרתו העיקרית של מסך האוויר הינה מניעת זיהום, כמו למשל באזורים רגישים בבתי חולים, מפעלים, מטבחים ועוד.

 

מסך אוויר מותקן לרוב מעל מיפתח הכניסה למבנה, או במפתח המפריד בין שני אזורים שונים במבנה, בעלי טמפרטורות שונות, לחצי אוויר שונים, או שקיימת בהם חשיבות למניעת מעבר מזהמים מחלל אחד אל השני. 

מסך האוויר מותקן מעל דלתות אוטומטיות הנפתחות בתדירות גבוהה ולעיתים אף במפתחים ללא דלת.  מסך האוויר מזרים אוויר עם פתיחת הדלת, ובכך מאפשר בידוד גם כאשר הדלת פתוחה.

 

מסך אוויר – שימושים עיקריים:

  • מפעלים, פסי ייצור, מחסנים ומרכזים לוגיסטיים – מסך אוויר תעשייתי משמש עבור שמירת סביבת עבודה נקייה ממזהמים חיצוניים, כדוגמת חרקים ואבק, וכן תורם ליעילות מיזוג האוויר. מסך אוויר תעשייתי מגיע במגוון גדלים והוא מתאים גם למפתחים גדולים במיוחד, למשל בהנגרים ואולמות ייצור. למפתחים גבוהים מומלץ להעדיף מסך אוויר תעשייתי המצויד במאיץ עוצמתי המאפשר לחץ אוויר גבוה במיוחד.
  • תעשיית המזון – מסכי אוויר משמשים למניעת כניסת מזיקים ומזהמים שונים אל מטבחים תעשייתיים, מפעלי מזון, מסעדות, חדרי קירור ועוד. 
  • בתי חולים, מעבדות, חדרי שרתים, חדרים נקיים – הפחתת כניסת מזהמים שונים  כגון: חרקים, אבק, אבקנים, פיח וכו', לחללים הנדרשים להיות סטריליים ככל האפשר. 
  • חנויות ומרכזי קניות ובילוי – בשל תנועת אנשים גבוהה במקומות אלו, מומלץ להוסיף מסך אוויר מעל לדלת הכניסה, אשר ישפר את היעילות האנרגטית של המבנה ויחסוך בהוצאות המיזוג.

מסכי האוויר של אדירן

אדירן משווקת ומתקינה מסכי אוויר מתוצרת חברת 2VV, השייכת לקונצרן System-air. המסכים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית – Straw System , המגבירה את מהירות האוויר המוזרם.

  • מסכי אוויר ESSENSSE NEO עבור יישומים מסחריים; כניסות לבתי עסק וחנויות, מבני משרדים, קניונים, אולמות ספורט, תחנות רכבת ועוד. ניתן לקבל את המסכים עם מנועים רגילים או אלקטרוניים (מנועי EC), עם חימום חשמלי או ללא. ניתן לשלב יחידות פיקוד שונות, ידניות או דיגיטליות, המאפשרות שליטה על עוצמת האוויר ודרגות החום. המסכים מסופקים באורכים הבאים: 1 מ', 1.5 מ', 2 מ' ו – 2.5 מ'. במידת הצורך ניתן להציב מספר מסכי אוויר זה לצד זה.
  • מסכי INDESSE עבור יישומים תעשייתיים בעלי מפתחים רחבים וגבוהים: המסכים מצוידים במאיצים ציריים עוצמתיים במיוחד המאפשרים מיסוך אוויר גם במפתחים גבוהים במיוחד, מעל לגובה של 3 מטר. ניתן לקבל את המסך עם חימום חשמלי, סוללת מים חמים או ללא. המסכים מיועדים להתקנה אנכית או אופקית ומסופקים באורכים של 1.65 מ', 2.25 מ' ו – 2.75 מ', כאשר במידת הצורך ניתן להציב מספר מסכי אוויר זה לצד זה.

 

המקצועיות והניסיון שלנו עומדים לרשותך בכל עת – נשמח לשמוע מהם הצרכים שלך ולתכנן את הפתרון היעיל והמקצועי ביותר עבורך. לאחר ביצוע ההתקנה אנו מתחייבים להמשיך ולספק שירות שוטף, אמין ואיכותי.

דלתות אוטומטיות
דלתות אוטומטיות
צור קשר
03-9700500 03-9700510 info@adiran.co.il שחם 32, פתח תקווה יצירת קשר קריאת שירות
חזרה לתחילת העמוד