דלתות אוטומטיות | זיווד רכבים | אוורור וסינון | א. אדירן הנדסה וסוכנויות בע”מ

דלתות אוטומטיות

דלתות אוטומטיות לתעשייה

אדירן הינה החברה המובילה בישראל בייעוץ הנדסי, תכנון והטמעת פתרונות כוללים ואיכותיים עבור מבני תעשייה ומסחר בתחום הדלתות האוטומטיות. למעלה מ- 30 שנות הניסיון והמקצועיות של חברתנו באות לידי ביטוי מדי יום בשטח בזכות ראייתנו הכוללת תכנון וביצוע פתרונות כוללים ומותאמים באופן ספציפי לצרכיהם של לקוחות חדשים וקיימים. חברתנו רואה בכל פתח ומעבר של מבנה, נקודה קריטית בתהליכי הייצור ובשרשרת האספקה.

חברתנו מספקת פתרונות איכותיים ומקצועיים עבור פתחים חיצוניים ופנימיים של מבנים, תוך התחשבות במכלול התנאים והדרישות של דלתות לתעשייה, לרבות: דלתות האנגר, דלתות גלילה, דלתות מתרוממות, דלתות מהירות, דלתות לתעשיית המזון והמטבחים, דלתות ביטחון, מסך אוויר ועוד. אנו מציעים פתרונות הגנה חכמים ליצירת סביבת עבודה בטוחה עבור העובדים, המכונות והמבנה.

אנו משתפים פעולה עם היצרנים המובילים בעולם בתחום הדלתות האוטומטיות, תוך עמידה בתקנים הבינלאומיים הקפדניים ביותר. בזכות התכנון, הביצוע והתאמת הפתרון האיכותי והמדויק לכל צורך, מצליחים לקוחותינו הרבים לחסוך בהוצאות האנרגיה והתפעול השוטפות. ניתן להתרשם ממגוון רחב של בפרויקטים נבחרים אותם ביצענו לאורך השנים עבור לקוחות מכל תחומי התעשייה.

למידע נוסף וקבלת הצעה לדלת אוטומטית

דגשים לבחירת דלתות אוטומטיות

 

דלתות אוטומטיות משמשות באופן תדיר בתי עסק, מפעלים ומרכזים לוגיסטיים במהלך היום יום, ויש להן השפעה רבה על על ניהולה של שגרת עבודה אפקטיבית ותקינה:

 

 • יעילות – בזכות העובדה שהדלתות נפתחות באופן אוטומטי, במהירות ולפי הצורך, נחסך זמן עבודה רב.
 • נוחות משמעותית בתפעול – למשל תוך כדי נהיגה, או כאשר הידיים אינן פנויות.
 • חסכון אנרגטי – מאחר ודלתות אוטומטיות סגורות כברירת מחדל, הן מהוות אמצעי בידוד יעיל לשמירה על רמת טמפרטורה קבועה, וחוסכות בהוצאות החשמל על מיזוג האוויר.
 • אמצעי חציצה והפרדת אזורי עבודה – דלתות אוטומטיות מפרידות ביעילות בין חללי עבודה שונים בפנים המבנה, ובמידת הצורך גם מהוות חוצץ יעיל ובטיחותי בין המבנה לסביבתו החיצונית.

 

דלת חשמלית אוטומטית המתאימה בצורה מיטבית לצרכי העסק היא כזו המוטמעת בצורה אינטגרלית ואוטומטית לחלוטין בסביבת העבודה, עד שבקושי שמים לב לנוכחותה במהלך שגרת העבודה השוטפת. במדריך הבא נציג בפניכם את השיקולים העיקריים בבחירת דלתות אוטומטיות, ליצירת סביבת עבודה אפקטיבית, בטוחה ונעימה יותר.

 

דלתות אוטומטיות – התאמה לצרכי העסק

 

קיימת חשיבות רבה לבחירת דלתות אוטומטיות המתאימות באופן מדוייק לצרכי העסק. לשם כך ניתן להיעזר בנקודות הבאות:

 

 • התאמה לשימוש – קיימים דגמים רבים של דלתות אוטומטיות המותאמות במיוחד לשימושים ספציפיים שונים כגון: דלתות ביטחון, דלתות לחדרי קירור או הקפאה, דלתות לתעשיית המזון, דלתות לחדרים נקיים, דלת פנל מבודד ועוד. על כן בעת ההתייעצות עם נציג השירות חשוב להבהיר היטב את מטרות השימוש בדלת.
 • מנגנוני הפתיחה של הדלת – כדי שהדלת האוטומטית תשתלב באופן אינטגרלי, חלק ובטיחותי בשגרת העבודה, חשוב להגדיר מתי בדיוק הדלת אמורה להיפתח, באיזה אופן ומהירות, ועד איזה גובה (או רוחב בדלתות אופקיות). כל אלו ניתנים להגדרה והתאמה אישית על ידי אנשי המקצוע של אדירן באמצעות מנגנוני הפתיחה והבטחון שהיצרן מספק, ובמידת הצורך גם בשילוב סורקים חיצוניים מתקדמים.
 • תדירות השימוש – חשוב לקחת בחשבון את אינטנסיביות העבודה הנדרשת מהדלת. נציג שירות מקצועי ידע להתאים עבורך דלת אוטומטית בעלת כמות מחזורי הפתיחה המתאימה ביותר לעמידה בעומסים הנדרשים בעסק שלך.
  דלתות בעלות מחזורי פתיחה גבוהים מהוות יתרון משמעותי במיוחד כאשר יש צורך בתדירות גבוהה של פתיחת הדלת, למשל במפעלים או חניונים עמוסים.
 • מהירות פתיחת הדלת  – בעת בחירת הדגם המתאים ביותר, חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את מהירות פתיחת הדלת הנדרשת, למניעת עיכובים במהלך העבודה ולהבטחת שגרת עבודה תקינה.
  לעתים קרובות עדיף להשקיע ברכישת דלתות מהירות, אשר יכולות להיפתח במהירות גבוהה במיוחד ומיועדות לעבודה בעומסים גבוהים. החסכון בשעות העבודה, ושיפור היעילות האנרגטית, יחזירו ברוב המקרים במהרה את הפרש המחיר.
 • התאמה לגודל הפתח – דלת אוטומטית חייבת להתאים לגודל המבוקש של הפתח. על כן, בצעו מדידה יסודית של השטח, ובמידת האפשר אף צלמו וספקו לנציג השירות כל פריט מידע הנדרש לצורך התאמת הפתרון הנכון.
  חברתנו מספקת פתרונות של תריסי גלילה תעשייתיים ודלתות אוטומטיות גם למפתחים גדולים במיוחד עד רוחב של 15 מ' וגובה של 25 מ'.
  דלתות אוטומטיות רבות כוללות מנגנון גלילה החוסך במקום, וכך מאפשר התאמה טובה יותר לאילוצי המרחב הקיים בבית העסק. למידע נוסף מוזמנים לקרוא על דלתות נגללות.
 • מראה הדלת –  דלתות אוטומטיות מגיעות במיגוון רחב של חומרים ואפשרויות עיצוב – החל מדלתות אוטומטיות שקופות, אטומות, או משולבות בחלון הצצה, ובמיגוון צבעים וחומרים.
  חשוב לשוחח עם נציג המכירות גם על ההיבט הזה, ואף להצטייד מראש בתמונות של איזור העבודה במידת הצורך.
 • תחזוקה וטיפול בתקלות –  תקלה בדלת חשמלית, או תריסי גלילה תעשייתיים, יכולה להוביל לאובדן שעות עבודה רבות, ואף לפגוע בתפקוד העסק כולו. בחירה נכונה של סוג הדלת, הקפדה על תחזוקה שוטפת ושימוש נכון יסייעו לכם למנוע תקלות ולהבטיח פעולה תקינה שלא תיפגע בשגרת העבודה.
  יחד עם זאת כשלים תמיד יכולים לקרות ולכן חשוב להקפיד הקפדה יתרה בעת הרכישה על תנאי השירות.
  חברת אדירן מקפידה על ליווי צמוד ומתן שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר, לכל אורך הדרך. לשם כך אנו מנהלים צי רכבי שירות מאובזרים המאפשרים להגיע לאתר הלקוח ולטפל במהירות וביעילות בבעיה.מחלקת השירות שלנו פועלת כדי למקסם את יעילות השירות ולחסוך לכם זמן יקר. לכן בכל קריאת שירות אנו שולחים מראש צוות טכני ברכב שירות מאובזר, כך שברוב המקרים יתאפשר לנו לאבחן ולתקן את התקלה בו במקום.

 

דלתות חשמליות אוטומטיות – התאמה לתנאי סביבת העבודה

 

חשוב לבחון היטב את תנאי סביבת העבודה של הדלת האוטומטית, ולדייק בהתאם את בחירת המאפיינים והחומרים של הדלת:

 

 • עמידות לנוזלים – במידה ומדובר באיזור החשוף ללחות, או נוזלים, חשוב לוודא כי הדלת אכן עמידה לנוזלים ומה מידת תפקודה בסביבה רטובה או לחה.
 • עמידות בפני רוחות ותנאי מזג אוויר קשים – במידה ומדובר בדלת חיצונית, או בדלת החוצצת בין אזורים עם הפרשי לחץ משמעותיים, יש לבדוק גם מאפיין חשוב זה. תנאי מזג אוויר קשים, כדוגמת רוחות עזות או ברד, עלולים לגרום נזק משמעותי לדלתות שאינן מותאמות לתנאים אלו, ואף לפגוע בסביבת העבודה.
 • יכולות איטום ובידוד – יכולות האיטום והבידוד משמעותיות במקרים בהם הדלת חוצצת בין אזורים עם הפרשי טמפרטורה גדולים, אזורים רועשים, או במקרים בהם נדרשת הגיינה מקסימלית (כגון בחדרים נקיים, מפעלי תרופות או אלקטרוניקה, ובתעשיית המזון).
 • התאמה לטמפרטורות קיצון – עבור חדרי קירור, או הקפאה, חשוב לבחון מראש את עמידות הדלת לטמפרטורות קיצון, וזאת בנוסף ליכולות האיטום והבידוד שלה.
 • הגנה בפני פריצות – בדלתות המהוות חוצץ חיצוני למבנה, או לאיזורים רגישים במפעל, חשוב לוודא את קיומם של מנגנוני נעילה ומניעת פריצות.
 • עמידה בתקנים – מעבר לתקני אבטחת איכות סטנדרטיים, סביבות עבודה מסויימות – כגון סביבות עבודה רוויות כימיקלים או חומרים נפיצים, מחייבות עמידה בתקני אש מתאימים.
  קיימים גם תקנים ספציפיים עבור סביבות עבודה שונות (למשל בתעשיית המזון והתרופות) ולכן חשוב לבדוק מראש מהן דרישות הרגולציה בעסק שלך, ולוודא כי הדלת המותקנת עומדת בכל דרישות התקינה הנידרשות.

 

דלתות חשמליות אוטומטיות – בטיחות ומנגנוני הגנה

 

כאשר בוחרים דלתות אוטומטיות לבית העסק, השיקול הראשון במעלה הוא כמובן מידת הבטיחות שלהן. לכן, לפני שאתם רוכשים דלת אוטומטית שימו לב לנקודות הבאות:

 

 • מנגנוני בטיחות והגנה – דלת אוטומטית איכותית כוללת מערכות בטיחות ומנגנוני הגנה שיסייעו להבטיח את בטיחות העבודה הנדרשת בחוק ומניעת תאונות. לכן, לפני בחירת דלתות אוטומטיות, תמיד וודאו מול נציג השירות מהם מנגנוני הביטחון שלהן וכיצד הם פועלים.
 • תפקוד במצבי חירום או נפילת מתח – חשוב להקפיד, ובמיוחד בדלתות המהוות חוצץ יחיד/עיקרי בין אזורים שונים, שבמקרי נפילת מתח, או חירום, יהיה קיים בדלת מנגנון חירום המאפשר את פתיחת הדלת בקלות גם ללא אספקת חשמל.

 

דלתות אוטומטיות – לסיכום

 

לדלתות אוטומטיות קיימת השפעה ניכרת על היעילות והבטיחות במקום העבודה, ולכן בחירת דלתות לתעשיייה צריכה להיעשות בקפידה רבה.
אנו, בחברת אדירן, שמים דגש רב על התאמה מלאה לצרכי הלקוח, תוך התחשבות במכלול התנאים והדרישות של בית העסק. אנו משתפים פעולה עם היצרנים המובילים בעולם בתחום הדלתות האוטומטיות, ועומדים בתקנים הבינלאומיים הקפדניים ביותר.

בזכות התכנון, הביצוע, והשירות היעיל לכל אורך הדרך, לקוחותינו הרבים נהנים מפתרונות איכותיים עבור פתחים חיצוניים ופנימיים, תוך חסכון בהוצאות האנרגיה והתפעול השוטפות.

 

נציגי השירות המקצועיים של אדירן ישמחו לסייע לכם בבחירת הדלת האוטומטית המתאימה ביותר עבורכם. לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אלינו אל – 03-9700500, או למלא את טופס הפניה.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של פרויקטים נבחרים אותם ביצענו לאורך השנים עבור לקוחות מכל תחומי התעשייה.

השותפים שלנו

Efaflex
BUTZBACH - PREMIUM PARTNER
Cookson
Cool-It
Meyer-Tonndorf
Angelmir
Go Systems
דלתות אוטומטיות
דלתות אוטומטיות
צור קשר
03-9700500 03-9700510 info@adiran.co.il שחם 32, פתח תקווה יצירת קשר קריאת שירות
חזרה לתחילת העמוד